SAMSUNG TQ65Q7FAAU 65" 4K QLED SMART-TV
SMART TV (2025), 150091
SAMSUNG TQ65Q7FAAU 65" 4K QLED SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097124153 - 1
SAMSUNG TQ65Q7FAAU 65" 4K QLED SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097124153 - 2
SAMSUNG TQ65Q7FAAU 65" 4K QLED SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097124153 - 3
Ale -48%
Tarjoustuote!
-48%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 8806097124153
  • EAN: 8806097124153
  • Takuu: 2 vuotta
kpl
TQ65Q7FAAUXXC
Samsung QLED 4K Smart TV– värien loistoa jaälykkyyttä kodissasi
Miljardeja värejä, jotka tuntuvat todelta
Älyä sisällön takana
Muotoilua, joka ei huuda huomiota– vaan ansaitsee sen
Älykäs kokonaisuus, joka pysyy ajan tasalla
Yhdistä koko kotisi
Tärkeimmät ominaisuudet:
Q4 AI Processor: optimoi kuvan jaäänen reaaliajassa
Quantum Dot& 100 % värivolyymi: miljardi täyteläistä sävyä
Dolby Atmos& 20 W kaiuttimet: immersiivinenäänimaailma
One UI Tizen + Samsung Knox: turvallinen ja päivittyvä käyttöjärjestelmä (7 vuotta)
SmartThings + Matter/HCA-tuki: hallitseälylaitteita televisiosta käsin
SolarCell-kaukosäädin: toimii aurinkoenergialla
Tyylikäs, ohut muotoilu: vain 5,97 cm syvä
HDMI-portteja: 3, USB-portteja: 1
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, VESA 200 x 200 mm
Tekniset tiedot:
Näytön koko: 65"
Resoluutio: 3840 x 2160 (4K UHD)
Virkistystaajuus: 50 Hz
Prosessori: Q4 AI Processor
Äänijärjestelmä: Dolby Atmos, 20 W
Käyttöjärjestelmä: Tizen (One UI)
HDMI-porttien määrä: 3
USB-porttien määrä: 1
Bluetooth: kyllä (v5.3)
Wi-Fi: kyllä (Wi-Fi 5)
Energialuokka: G
Virrankulutus (enintään): 180 W
VESA: 400 x 300 mm