SAMSUNG TQ55QN70FA 55" NEO QLED 4K MINILED SMART-TV
QLED MINI LED TV (2025) 150099
SAMSUNG TQ55QN70FA 55" NEO QLED 4K MINILED SMART-TV - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806095973609 - 1
SAMSUNG TQ55QN70FA 55" NEO QLED 4K MINILED SMART-TV - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806095973609 - 2
SAMSUNG TQ55QN70FA 55" NEO QLED 4K MINILED SMART-TV - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806095973609 - 3
Samsungin 55" Neo QLED 4K Smart TV yhdistää AI-prosessoinnin, Mini LED -taustavalon ja 144Hz-liikkeentoiston huippuluokan katselukokemukseksi. Uskomattoman ohut AirSlim-muotoilu sulautuu sisustukseen täydellisesti.
  • Tuotekoodi: 8806095973609
  • EAN: 8806095973609
  • Takuu: 2 vuotta
kpl
Uskomattoman kirkas kuva– jokaisessa valaistuksessa
Ylivoimainen suoritus pelaajille ja urheilun ystäville
Motion Xcelerator 144Hz takaa saumattoman liikkeen ja tarkan vasteen myös intensiivisimmissä hetkissä. Riippumatta siitä, katsotko nopeaa urheilua tai uppoudutko peliin, liike pysyy sulavana jopa 4K@144Hz-tasolla.
Muotoilua, joka ansaitsee tulla nähdyksi– tai huomaamattomaksi
Älykäs alusta, joka kasvaa kanssasi
Ohjaa kotiasi– suoraan televisiosta
Tärkeimmät ominaisuudet:
- NQ4 AI Gen2 -prosessori: tekoälypohjainen kuvan jaäänen optimointi
- Quantum Matrix Slim Mini LED: tarkka valo-ohjaus, syvä kontrasti
- Motion Xcelerator 144Hz: sulava liike 4K@144Hz-tasolla
- AirSlim-muotoilu: ohut, lähes huomaamaton ulkonäkö
- Tizen + One UI + Samsung Knox: suojattu ja intuitiivinen käyttö
- SmartThings-tuki ja Matter/HCA-yhteensopivuus
- 7 vuoden käyttöjärjestelmäpäivitykset
Tekniset tiedot:
Näytön koko: 55"
Resoluutio: 4K UHD (3840 x 2160)
Virkistystaajuus: 100 Hz (144 Hz VRR tuettu)
Prosessori: NQ4 AI Gen2
Ääni: 20 W, sisäänrakennetut kaiuttimet
Käyttöjärjestelmä: Tizen + One UI
HDMI-portteja: 4, USB-portteja: 2
Langattomat yhteydet: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3
VESA: 200 x 200 mm
Energialuokka: E
Mitat ilman jalustaa: 1232.9 x 25.7 x 709.2 mm
Mitat jalustan kanssa: 1232.9 x 247.4 x 765.7 mm